Square izborio polufinale doigravanja za prvaka

Malonogometaši Square pred domaćom su publikom uspjeli osigurati plasman u polufinale doigravanja za prvaka Hrvatske. U četvrtfinalnoj majstorici protiv Crnice pobijedili su sa 6:3. Prema pisanju portala CRO futsal, prvo je poluvrijeme obilovalo uzbuđenjima, da bi u nastavku Square ranim zgoditkom usmjerio susret u “mirnije vode”, te na koncu rutinski došao do pobjede.
Susret ćemo na žalost pamtiti, piše dalje ovaj portal, i po burnoj završnici prvog poluvremena gdje su gosti u jednom trenutku napustili parket, no na koncu su se ipak vratili i časno se oprostili od ove natjecateljske sezone.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!