Rukometaši Dubrovnika izgubili od Varaždina, najbolji Luka Bevanda sa sedam pogodaka

Rukometaši Dubrovnika izgubili su u subotu od Varaždina 1930 u 15. kolu Paket24 Premijer lige. Rezultat utakmice bio je 28:35. Dubrovnik se dobro držao prvih 30. minuta koje su gosti dobili s minimalnih 16:17, kako prenosi HRS. Ali, u nastavku je ponestalo energije i rotacije kod Dubrovčana i gosti su to vješto iskoristili. Posljednjih deset minuta Varaždinci, koji su u tom trenutku imali plus šest, dobili su 6:3 i rutinski stigli do pobjede koja ih sasvim približava velikom cilju. Kod Dubrovčana najbolji je bio Luka Bevanda sa sedam pogodaka.

VAŽNA UTAKMICA SQUAREA Pobjede li Osijek u polufinalu su!