PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORE U JUDU Srebro za Šejlu Škaljić i bronca za Marka Vareškića

Srebro i broncu osvojili su ove subote članovi Judo kluba Dubrovnik 1966 na Prvenstvu Hrvatske za juniore, javljaju ponosno iz ovog kluba. Naime, Šejla Škaljić je nakon zlata na kadetskom PH, došla do srebra na danas održanom Prvenstvu Hrvatske za juniorke, a Marko Vareškić u svom povratničkom natjecanju nakon par godina izbivanja s tatamija, osvaja broncu u kategoriji do 100 kg. Borna Butijer u kategoriji do 73 kg imao je jako dobre nastupe te završio na sedmom mjestu s dvije pobjede. Na natjecanju su nastupili i Franko Lončarica te Maroje Štrljić koji su poraženi u prvom kolu.

-Čestitke svima na dobrim borbama i pristupu – istaknuli su iz ovog kluba.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale