PRVENSTVO DALMACIJE Iz Splita s 45 odličja!

Plivačice i plivači PK Juga osvojili su ukupno 45 medalja na Regionalnom prvenstvu Dalmacije, koje se od petka do nedjelje održalo u Splitu. Od toga je sedam zlatnih, 16 srebrnih te 22 brončanih medalja.

Prvaci Dalmacije postali su Marko Baletin (100 prsno mlađi kadeti), Đivo Matović (1500 slobodno mlađi juniori, juniori i opća kategorija) i Frane Miloslavić (1500 slobodno juniorke), kao i ženske mlađejuniorske štafete (4×50 i 4×100 slobodno) u sastavu Gracija Filipović, Doris Radošević, Mihaela Đuho i Adriana Marinović.

U ekipnom poretku klubova u mlađekadetskom uzrastu u muškoj konkrenciji Jugaši su zauzeli 5. mjesto, dok su u ženskoj Jugašice zauzele 4. mjesto.

U pet dobnih kategorija (mlađi kadeti, kadeti, mlađi juniori, juniori, seniori) u 17 pojedinačnih i 4 štafetne discipline nastupilo je 324 natjecatelja iz deset klubova (Mornar, Jadran, POŠK i Grdelin iz Splita, Jadera i Zadra iz Zadra, More i Šibenik iz Šibenika te KPK i Jug). Jugaši su nastupili s ukupno 57 plivača.

BRIDŽ KLUB DUBROVNIK Dubravka Zvrko i Mario Majstorović najbolji u tjednom parskom turniru!

VIKEND ZA LJUBITELJE STOLNOG TENISA Pituri u Gospinom polju, Zagrebu i Velikoj Gorici

TRON EUROPE PRIPADA HRVATICI Matić prvakinja, Cvjetko brončana, Oberan upisala pobjedu i poraz