POBJEDA U LAPADU NK GOŠK s tri pogotka u mreži ispratio goste iz Biograda!

NK GOŠK Dubrovnik 1919 odigrao je ove subote popodne po kišnom vremenu utakmicu 11. kola 3. HNL Jug protiv biogradskog Primorca te ga je svladao rezultatom 3:0 i tako si je priskrbio tri boda.

-Naši igrači bolje su se snašli i došli do visoke pobjede 3:0. Već u 20. minuti dolazimo u vodstvo kad prijeti Šimun Horvat, a gostujući vratar posljednji dira loptu koja završava u njegovoj mreži. Nakon nešto više od sat vremena igre s dva brza pogotka Baldo Cicijelj postavio je konačnih 3:0. Čestitamo cijeloj momčadi i stručnom stožeru na odličnoj utakmici i zaslužena tri boda! Također, prije utakmice minutom šutnje odana je počast tragično preminulom mladom igraču NK Mračaj Zoranu Jakiću te i ovim putem izražavamo duboku sućut njegovoj obitelji – istaknuli su iz NK GOŠK Dubrovnik 1919.