‘PING-PONG’ LIGA Iza nas je 11. kolo, najbolji su Mikulić, Jupek i Đurđević

'PING-PONG' LIGA Iza nas je 11. kolo, najbolji su Mikulić, Jupek i Đurđević

Iza nas je 11. kolo 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022./23. Utakmica između ekipa Marinkolora i Srđa je odgođena zbog bolesti igrača. Utakmica između ekipa Čolić i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od natjecanja u ovom prvenstvu, stoga je ekipa Dr Čolić dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobjedila je ekipu Orlando rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe prepustio je tek jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Jurica Prpić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz isto tako jedan izgubljeni set, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Vlaho Car ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pepo Deranja i Vedran Đurđević. U poraženoj ekipi, Damir Gleđ ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Pavle Radonić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede, ali uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za ekipu Aragosa travel donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović. U poraženoj ekipi, Robert Kralj i Goran Raspopović ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 5:1. Najbolji igrač susreta bio je Joško Martinović (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Mario Mozara ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede, ali uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Joško Martinović i Mario Mozara. U poraženoj ekipi, Antonio Pavlić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. S obzirom da su ove dvije ekipe igrale svaka s dva igrača tako da su utakmice trećih igrača izgubile bez igre, a isto tako nisu dobile niti pobjedu niti poraz za utakmicu koju su trebali odigrati treći igrači obje ekipe i zato je rezultat 5 : 1 a ne 6 : 1 ili 5 : 2.

Ekipa Ombla pobjedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Ombla) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Maro Šimunović ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Darko Božić ostvario dvije pojedinačne pobjede, ali uz 4 izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović.

Nakon 11. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 22, Soul caffe i Šampinjoni Konavle s osvojenih 19 bodova. Najbolji pojedinci nakon 11. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Ante Jupek (Dr Čolić) i Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle). Najbolji parovi nakon 11. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla) i Vlaho Car / Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle). Najbolji parovi po ekipama nakon 11. kola su Dr Čolić, Ombla i Šampinjoni Konavle.