Ove ekipe su pobijedile na 46. Prvenstvu Dubrovnika u stolnom tenisu

naslovna 46 KOLO 04 06.11. 12.11.2023 39

U 4. kolu 46. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2023/24 postignuti su sljedeći rezultati:

Utakmica između ekipa Srđ i Nobody nije odigrana jer je ekipa Nobody odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Srđ dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Lapad kolor pobijedila je ekipu Konavljanin rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Mario Mozara (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Dorian Gološ, Luka Kulaš i Dora Pamuklić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Luka Kulaš i Franko Torić. U poraženoj ekipi, Leon Spahić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Soul caffe pobijedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Ivo Šarić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Pavle Radonić i Milo Stražičić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi, Robert Kralj ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Montovjerna rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Joško Martinović ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Marijo Obrovac ostvario dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za ekipu Montovjerna donijeli su Damir Gleđ i Dario Petković.

Ekipa M3D pobijedila je ekipu Ujedinjeno Konavle rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi M3D, dvije pobjede ostvario je Damir Parmać uz tri izgubljena seta dok su Darko Božić i Maro Šimunović ostvarili svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Ujedinjeno Konavle donijeli su Pepo Deranja i Vedran Đurđević. Utakmica je bila izuzetno uzbudljiva i do zadnjeg meča neizvjesna, prije zadnjeg meča bio je rezultat 3 : 3 tako da je zadnji meč odlučio pobjednika.

Banner 300x250 DU 1

Nakon 4. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih 8 bodova, Soul caffe i Ujedinjeno Konavle s osvojenih 7 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 4. kola su Marko Venier (Marinkolor), Joško Martinović (Marinkolor) i Marijo Obrovac (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 4. kola su Damir Gleđ / Dario Petković (Montovjerna), Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe) i Pepo Deranja / Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle).

Najbolji parovi po ekipama nakon 4. kola su Ujedinjeno Konavle, Srđ i Aragosa travel – javlja Josip Sudarević.

JUDO KLUB URA NAGE Paula Palameta viceprvakinja!