OSMA POBJEDA Square slavio protiv Broda

Futsal Square Alumnus Gospino polje

Dubrovački malonogometni prvoligaš Square upisao je novu pobjedu na domaćem terenu. U petak navečer s 3:2 svladan je ‘fenjeraš’ Brod 035.

Square je bolje otvorio susret i već u 4. minuti poveo pogotkom hrvatskog reprezentativca Mara Đuraša. Dominacija domaćih nastavila se i u nastavku prvog dijela, gosti su se trudili nešto ušićariti u kontri, ali bezuspješno. Square poduplava prednost u 12. minuti kada BiH reprezentativac Tomislav Bevanda pogađa nakon kornera. U 18. minuti gosti uspijevaju smanjiti, strijelac je bio Družić, pa se na odmor otišlo s minimalnom prednosti Squarea.

Brod 035 već u prvim minutama nastavka uspijeva izjednačiti, i to pogotkom Petrovića. Square nastavlja s pritiskom, tuče iz svih oružja, ali vratar Broda Konrad sve brani. Ipak, ne baš sve, jer ga Josip Jurić uspijeva svladati u 30. minuti susreta. Četiri minute prije kraja gosti uvode igrača-vratara, ali bez uspjeha. Square dolazi do osme ovosezonske pobjede, čime se učvrstio na četvrtom mjestu ljestvice.

MEĐUNARODNI MITING Deset medalja za Atletski klub Dubrovnik!

DRUGI DAN MITINGA Još tri medalje za PK Jug!