ORSANOVCI MEĐU 10 NAJBRŽIH Završena druga etapa 40. Južnodalmatinske regate

U organizaciji Jedriličarskog kluba ‘Orsan’ i Pomorsko-športske udruge ‘Peliška jidra’ od ovog vikenda održava se jubilarna 40. Južnodalmatinska regata.

U subotu od Pomene do Prožure dovršena je druga etapa utrke, a najbrži brod po realnom vremenu bio je trogirski Toto Travel Tutta Trieste 2. Odmah za njim kroz cilj je prošla Fatamorga JK Mornara iz Splita. Treći po redu bio je zadarski Gringo 3, a boje JK Orsan branili su Dubrovnik, Južni vjetar i Armhimed koji su pak stigli četvrti, odnosno šesti te sedmi.

Okrugla 40. Južnodalmatinska regata završava u nedjelju svečanom dodjelom nagrada kada će pokal otići u ruke najboljemu po ORC razvrstanju.