NOVIH PET MEDALJA ZA JUG Šurković apsolutni prvak na 100 slobodno!

Jugovi plivači su i završnog dana Prvenstva Hrvatske osvojili pet medalja i to tri zlatne i dvije srebrne. Mario Šurković apsolutni je prvak Hrvatske u disciplini 100 slobodno, a najbolji je bio i u kategoriji mlađih seniora i juniora. Vlaho Nenadić mlađe juniorski je viceprvak Hrvatske u disciplini 100 leđno. Također, u disciplini 100 slobodno zauzeo je 7. mjesto. Juraj Barčot u disciplini 400 slobodno bio je 4. u mlađe juniorskoj kategoriji, dok je Michel Brassard u disciplini 400 slobodno bio je 7. u seniorskoj i u mlađe seniorskoj kategoriji.
Roko Zvone 6. je mlađi junior na 100 leđno, a Marko Baletin 9. junior na 100 leđno i 13. na 100 slobodno.
Katarina Matović zauzela je 11. mjesto u disciplini 200 prsno u juniorskoj kategoriji.
Muška seniorska štafeta 4×100 mješovito viceprvak je države, a Jug je plivao u sastavu Marko Baletin, Ivan Đuran, Michel Brassard, Mario Šurković. Muška mlađe juniorska štafeta 4×100 mješovito zauzela je 5. mjesto, a plivalo se u sastavu: Vlaho Nenadić, Juraj Barčot, Roko Zvone, Marko Tevšić. Ženska juniorska štafeta 4×100 mješovito u sastavu Šurković, Matović, Nenadić, Bušković zauzela je 8. mjesto.