Marko Janičić prvak Hrvatske u muškim parovima!

Član Badmintonskog kluba Dubrovnik Marko Janičić prvak je Hrvatske u muškim parovima.

U mlađim juniorima do 17 godina Janičić je ušao u dva finala. Sa suigračem Rokom Pipunićem osvojio je muške parove i postao prvak Hrvatske, dok je u pojedinačnoj konkurenciji izgubio od svog suigrača u finalu Prvenstvu Hrvatske do 13 i 17 godina u Čakovcu.

Najviše medalja u Čakovcu osvojila je Lea Burazor u konkurenciji do 13 godina. Osvojila je 3 medalje, 2 srebra i broncu. Pojedinačno i u ženskim parovima sa suigračicom Erikom Konjuh osvojila je srebra, a u mješovitim parovima sa suigračem iz Zagreba osvojila je brončanu medalju.