Marinkolor pobijedio Aragosa travel 4:3, najbolji igrač susreta Marko Venier

Odigrana je zaostala utakmica iz 1. kola između ekipa Marinkolor i Aragosa travel pri čemu je ekipa Marinkolor pobjedila ekipu Aragosa travel rezultatom 4 : 3, javljaju u sportskom izvještaju s 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu u sezoni 22/23.

Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Marko Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za ekipu Aragosa travel donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović. U poraženoj ekipi, Drago Kasač i Goran Raspopović ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

U 3. kolu 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022/23 postignuti su slijedeći rezultati:
Utakmica između ekipa Soul caffe i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Soul caffe dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Aragosa travel pobjedila ekipu Orlando rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Goran Raspopović ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta dok je Drago Kasač ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović. U poraženoj ekipi, Damir Gleđ ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Joško Martinović (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Luka Kulaš ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Franko Torić ostvario dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Luka Kulaš i Joško Martinović.

Ekipa Dr Čolić pobjedila ekipu Srđ rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Ante Jupek (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. Filip Mikulić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Ivica Petković ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić. U poraženoj ekipi, Milan Rezo ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.
Ekipa Marinkolor pobjedila ekipu Ombla rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Marko Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za ekipu Ombla donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović. U poraženoj ekipi, Darko Božić i Marijo Obrovac ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Jurica Prpić (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Vlaho Car i Vedran Đurđević ostvarili su isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević.

Nakon 3. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Šampinjoni Konavle, Dr Čolić i Soul caffe s osvojenih 6 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 3. kola su Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle), Marko Venier (Marinkolor) i Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi nakon 3. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Robert Kralj / Goran Raspopović (Aragosa travel) i Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi po ekipama nakon 3. kola su Dr Čolić, Soul caffe i Aragosa travel.

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!

VAŽNA UTAKMICA SQUAREA Pobjede li Osijek u polufinalu su!