Lucija Ćirić Bagarić srebrna na turniru Summer Cupa u francuskom Granvilleu

Hrvatska ženska reprezentacija do 18 godina osvojila je na kraju odlično drugo mjesto na završnom turniru Summer Cupa u francuskom Granvilleu.

Prejake za hrvatske igračice u finalnom susretu bile su Ruskinje koje su slavile s 3:0. U pojedinačnim je dvobojima prvo Erika Andrejeva (15. juniorka svijeta) svladala Dubrovkinju Luciju Ćirić Bagarić (6:4, 6:2), da bi zatim četvrta juniorka svijeta Diana Šnaider bila još uvjerljivija protiv Petre Marčinko – 6:2, 6:2. Naš je sastav predao susret parova.

Tako su djevojke zaokružile fantastično ljeto za naš ženski juniorski tenis, a vrhunac sezone bila je zlatna medalja Antonije Ružić na Europskom prvenstvu do 18 godina u švicarskom Klostersu.

Tekst/Foto: Hts.hr

ŠVICARCI, PORTUGALCI, AUSTRIJANCI, HRVATI… Interes za Arenu Lapad iznenadio gradonačelnika!