LOŠI GOSTI U SPLITU Jugašima i druga pobjeda, stradao POŠK

Jugaši su nakon slavlja u petak protiv Mornara BS 15:8 nastavili pobjednički niz u Regionalnoj ligi kod OVK POŠK-a. Na kraju je bilo 16:2 u utakmici 12. kola.

Trupe Vjeke Kobešćaka od prve sekunde su nametnule prejak ritam za slabašne Splićane te su prvu četvrtinu završili s visokih 5:1. Novih 5:1 uslijedilo je do poluvremena, a do kraja utakmice mreža Jugovih vratara Popadića (6 obrana) i Jarka (3) nisu dirane.

Najefikasniji u redovima Juga bili su Marković i Ivanković s po četiri pogotka. Po dva su zabili Obradović, Garcia i mladi Filip Kržić, dok su jednom precizni bili Vrlić i Benić. Kod domaćih su po gol zabili Ćorušić i Delić.

Jug CO s maksimalnim bodovnim učinkom drži vrh ljestvice, a idućeg vikenda u Regionalnoj ligi dočekuju Vojvodinu (petak 5. veljače) pa Radnički (nedjelja 7. veljače). Prije toga ih 3. veljače očekuje meč LEN Lige prvaka protiv Partizana.