LIGA PRVAKA Jugaši lako i uvjerljivo svladali Partizan

Jug CO je uspješno apsolvirao gostovanje u Beogradu. Na kraju je bilo 16:9 (6:1, 4:2, 2:4, 4:2) protiv Partizana u meču 4. kola LEN Lige prvaka, odigranom na bazenu SRC Milan Gale Muškatirović.

Momčad Vjekoslava Kobešćaka od prve se minute nametnula slabijem suparniku i već nakon prve tri i pol minute rezultat je bio 4:0. Lolo Fatović zabio je tri pogotka, a jedan je dodao Perrone. Do kraja susreta bila je to tek ‘igra mačke i miša’ prvaka Europe i nekad velikog rivala.

Već spomenuti Fatović i Perrone bili su najbolji strijelci Juga s po 4 pogotka. Po 2 su zabili Lončar, Vrlić i Obradović, a po jedan Joković i Ivanković. Kod domaćina Nikola Jakšić zabio je 5 pogodaka.

Jug CO u 5. kolu LEN Lige prvaka u Gružu dočekuje njemački Hannover 8. veljače.