USPJEŠNI JUDAŠI Iza nas je još jedan judo turnir ‘Sveti Vlaho’

Ove subote u Sportskoj dvorani u Dubrovniku održan međunarodni Kup sveti Vlaho na kojem je nastupilo 332 natjecatelja iz 25 klubova. Ekipe su se natjecale na četiri tatamija, od uzrasta U-10 do uzrasta U-16.

Pobjednički pokal osvojila je ekipa Judo kluba Braća Lukač iz Sarajeva. Drugo mjesto pripalo je Judo klubu Pujanke iz Splita, a treće Judo klubu Dubrovnik 1966.

-Čestitamo ekipi i okrećemo se kadetskom prvenstvu Hrvatske koje se održava idući vikend u Zagrebu – objavili su iz Judo kluba Dubrovnik 1966, ujedno i domaćini turnira.

Za Judo klub Župa dubrovačka nastupilo je petnaest natjecatelja i osvojili su sedam medalja. Prva mjesta u svojim kategorijama izborili su Vinko Kristović, Laura Radošević, Antea Kristović i Lukša Bračić. Druga mjesta zauzeli su Ivan Prlender, Nadija Hasanović i Ivano Sabljo.

Na turniru su nastupili i članovi Judo kluba Konavle Cavtat s 24 natjecatelja. Osvojili su 15 medalja: 4 zlatne, 6 srebrenih i 5 brončanih.