[FOTOGALERIJA] Konoba Popret slavi na ‘Malom Wembleyu’

[FOTOGALERIJA] Konoba Popret slavi na 'Malom Wembleyu'

Ekipa konobe Popret pobjednik je ovogodišnjeg izdanja ‘Malog Wembleya’. U finalnom susretu seniora odigranom u petak navečer Popret je s 1:0 svladao Medvjediće dobrog srca te podigao pobjednički pokal dvadeset i devetog izdanja najdugovječnijeg malonogometnog turnira na male barice Čokolino 2021. Treće mjesto pripalo je ekipi Sport caffe Balun koja je slavila protiv Caffe bara Retro.

Najboljim igračem turnira proglašen je Ivo Caput, najbolji strijelac je Marko Dobroslavić, dok je titula Hrabro srce pripala Peru Vodopivecu.

U turniru veterana slavila je ekipa Evo nas opet, dok je druga Drvena funjestra. Najboljim igračem ovog turnira proglašen je Šime Popović.
Inače, turnir se odigrava u organizaciji Amaterskog sportskog društva Montovjerna, a ove je godine u kategoriji seniora okupio čak 48 ekipe.