Aktualno

Komunalci doselili u Pentagon

Nakon dužeg razdoblja uređivanja, preuređivanja, pituravanja i uljepšavanja zgrada Pentagona konačno će dobiti nove stanare iz Gradske uprave.

Naime, od ponedjeljka do petka u tijeku je selidba Upravnog odjela za komunalne djelatnosti i mjesnu samoupravu Grada Dubrovnika iz prostorija u ulici Iva Vojnovića 31 na novu lokaciju, već spomenutu zgradu Pentagona (bivša upravna zgrada Dubrovnik-Babin kuk) u ulici Ćira Carića 3.

Neslužbeno se doznaje da Grad Dubrovnik u Pentagon namjerava useliti ukupno osamdeset svojih zaposlenika iz nekoliko gradskih odjela, a velik dio njih doselio bi iz glavne zgrade Gradske uprave na adresi Pred Dvorom 1.

U nadi da ćemo ubuduće biti na izvoru komunalnih informacija, uredništvo DuLista ovom prilikom svim novim susjedima želi dobrodošlicu!

Pročitajte još

Koji mobitel koristite? Ovi modeli trenutno su na meti hakera!

Dulist

GRADSKE ULIČNE IGRE Oni su najbolji u basketu i nogotenisu

Dulist

Biskup Glasnović prvi put predmolio pobožnost križnog puta na Srđu

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija