Kauboji pobijedili Tunis. Hoće li nas Francuska poslati u Tokio?

Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila je Tunis u trećoj utakmici kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre s 30:27. Za potvrdu plasmana u Tokio čeka pobjedu Francuske protiv Portugala, a utakmica je na rasporedu u 21 sat. U Tokio odlazimo i u slučaju da Portugal pobijedi s više od sedam razlike, jer u tom slučaju ispada Francuska.
Kad je riječ o susretu s Tunisom, Hrvatska u prvom poluvremenu nije igrala dobro protiv kvalitetom limitiranog suparnika, donosi Index. Bilo je previše crnih rupa i nevjerojatnih grešaka koje je slabašni Tunis koristio. Hrvatska je počela odlično, imala je 4:1, a onda je svojim greškama pustila protivnika da napravi seriju 5:0. Koncem prvog poluvremena Hrvatska je još jednom imala +3, ali tada Tunis izjednačuje. Marić je zabio u zadnjoj sekundi za kakvo takvo vodstvo na poluvremenu. Početak drugog poluvremena je bio odličan. Mandić je krenuo sjajno i Hrvatska se velikom serijom napokon odvojila i prelomila utakmicu.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale