Sport

JUDO Šutalo sjajna srebrna u Rusiji

Ivana Šutalo i Željko Đapić

Dubrovačka judašica Ivana Šutalo osvojila je srebrnu medalju na Europskom kupu za juniore, koji je ovog vikenda održan u ruskom Sankt Petersburgu.

Pod vodstvom trenera Željka Đapića Šutalo je najprije u prvom kolu bila slobodna kao nositeljica kategorije s najbolji rankingom na svjetskoj juniorskoj ljestvici. Potom je svladala Ruskinju Novikovu, pa u polufinalu i Njemicu Goschin, da bi u finalu doživjela poraz od Francuskinje Marine Erb nakon greške u parteru.

Na turniru, jednom od najjačih Europskih juniorskih kupova, nastupilo je 288 juniora i juniorki iz 18 zemalja.

Ivana ostaje u Rusiji na pripremama te će nastaviti sa seniorskim programom odnosno Olimpijskim kvalifikacijskim ciklusom – ističe Ivanin trener Željko Đapić.

Pročitajte još

U Slanome započela besplatna škola tenisa

Dulist

VELIKI USPJEH Mladi judaši JK Dubrovnik 1966 osvojili 19 medalja na turniru ‘Kup Jadrana’

Dulist

U NEDJELJU VIII. hotel Cavtat Kup u organizaciji jedriličarskog kluba Cavtat

Dulist