Aktualno

Izdano narančasto upozorenje za Dubrovačku regiju zbog opasnog vremena

nevrijeme pijavice

Zbog iznimno loših vremenskih uvjeta najavljenih za sutra, Državni hidrometeorološki zavod (DHMZ) izdao je narančasto upozorenje za Dubrovačku regiju. Građanima se preporučuje krajnji oprez, s obzirom na prognozu olujnog vjetra i velike količine oborina koje bi mogle prouzročiti bujične poplave.

Tijekom dana očekuju se povremeni pljuskovi, grmljavina te lokalno olujno nevrijeme, posebno uz obalu Jadrana i obližnje predjele. Svi gradski službenici su u pripravnosti kako bi reagirali na eventualne probleme uzrokovane vremenskim neprilikama, obavještavaju iz Grada. Vjetar će varirati od umjerenog juga i južnog vjetra, s mogućnošću prelaska na sjeverozapadnjak te buru u večernjim satima.

Građanima se savjetuje izbjegavanje nepotrebnih izlazaka, posebice u vrijeme najveće opasnosti, te da prate upute nadležnih službi. Temperature će se kretati između 17 i 25 °C, uz umjereno i pretežno oblačno vrijeme.

Pročitajte još

Čeka li nas nestašica jaja pred Uskrs?

Dulist

IZDANO NARANČASTO UPOZORENJE Sutra se očekuje jak vjetar

Dulist

PREDIVNO IZNENAĐENJE ZA TETU MARIJU Učenici je pjesmom ispratili u mirovinu

Dulist