IPAK NIŠTA OD POBJEDNIČKOG NIZA Rukometaši Dubrovnika doživjeli deveti poraz

RKHM Dubrovnik nije uspio ostvariti prve gostujuće bodove u 2019. godini. U 12. kolu Premijer Lige izgubili su vinkovačkog RK Spačva 30:31.

Nakon 30. minuta bilo je 15:13. U nastavku su domaćini u jednom trenutku pobjegli na plus četiri (20:16). Dubrovnik je sve to stigao i izjednačio na 20:20, u 43-oj minuti. Nakon što su ipak stvorili dva pogotka viška, sljedećih deset minuta igralo se pogodak za pogodak. Dvije minute prije kraja imali su plus tri, 31:28 i upisali svoju šestu pobjedu ove sezone. Naši su momci doživjeli deveti poraz. Sa sedam pogodaka najefikasniji u domaćim redovima Dario Raguž. Kod Dubrovčana prvi strijelac je Marko Kobetić sa sedam pogodaka, prenosi HRS.

-Šteta, šteta i šteta! Naši mladići su ostavili srce na terenu i jako malo je nedostajalo za bodove u Vinkovcima – istaknuli su iz kluba.

Iduće, 13. kolo igra se u veljači iduće godine, a do kraja ih je ostalo – šest.

PRVI DAN ‘SWIM WARSA’ Šest medalja za Plivački klub Jug!