Hrvatske rukometašice upisale prvi poraz protiv Norveške, do polufinala će morati preko Njemica

rukometasice hrs

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija izgubila je od najbolje momčadi Eura Norveške 25:36 u utakmici drugog kola drugog kruga natjecanja u Danskoj.

Hrvatska će za polufinale igrati u utorak protiv Njemačke. Njemačka u ponedjeljak igra tešku utakmicu protiv svjetskog prvaka Nizozemske i taj jedan dan viška odmora bit će velika prednost za Hrvatsku.

Hrvatska je odigrala fenomenalno prvo poluvrijeme koje je završilo rezultatom 15:14 za Norvešku. Ipak, u drugom poluvremenu je stao hrvatski napad, nestalo je preciznosti, koncentracije i ideje, a Norveška je klasom i brzom tranzicijom uništila igračice izbornika Šoštarića, piše Index.