Sport

HRVATSKA JE U ČETVRTFINALU U neizvjesnoj utakmici protiv Slovenaca Hrvatska je izvukla pobjedu

hrs hrvatska rukomet

Hrvatska rukometna reprezentacija je u četvrtfinalu Svjetskog rukometnog prvenstva! U posljednjoj utakmici uspjela je savladati susjede Slovence rezultatom 29:26.

Iako početak utakmice nije izgledao obećavajuće, gotovo sedam minuta bez pogotka izgledao je kao da će se Hrvatska oprostiti od prvenstva. No, ipak teškim mukama dolazimo do prvog pogotka za 1:6 vodstvo Slovenije. Na poluvremenu uspijevamo doći do izjednačenja (15:15), a Karačić je u zadnjoj sekundi imao priliku za vodstvo Hrvatske no ne dolazi do pogotka.

Drugo poluvrijeme kao da smo gledali potpuno drugu utakmicu. Hrvatska se potpuno vratila u utakmicu, a za prvo vodstvo Hrvatske (20:19) zabija Marin Šipić, koji je i proglašen igračem utakmice. U trenutku kada je rezultat 24:22 za Hrvatsku dolazi do stagnacije pogodaka na obje strane. Na plus tri nas konačno odvodi Igor Karačić u 57. minuti.

Pročitajte još

‘HODAJUĆA NEVOLJA’ ANTE DELIJA Od dubrovačkog Gladiatora do svjetske scene, nije odustao ni nakon teške ozljede

Dulist

‘OVO JE MOJ SAN!’ Ante Delija nakon dvije minute došao do pobjede nokautom u UFC-u

Dulist

JOSIP BULIĆ ‘Tata mi je usadio ljubav prema judu, a bez nje nema uspjeha’