GRAND PRIX Prvakinja Francuske zaustavila Šutalo

Najbolja sportašica Grada Dubrovnika Ivana Šutalo nastupila je u nedjelju u nizozemskom gradu Hague na Grand prixu za seniore u sklopu kvalifikacija za Olimpijske igre.

Ivana je kao sedma nositeljica bila slobodno prvo kolo te je u drugom za protivnicu imalu aktualnu prvakinju Francuske Valentine Marchan. Nakon vodstva i početne dominacije Ivana je pred sam kraj borbe taktički pogriješila što je Francuskinja iskoristila te Ivanu zaustavila u ostvarivanju boljeg rezultata.

Sedmi trofej Marjana
Dodajmo kako je ovu nedjelju nedjelje 6 članova Judo kluba Dubrovnik nastupilo na sedmom Trofeju Marjana. Turnir je organizirao Akademski Judo klub STUDENT, a nastupilo je oko 250 natjecatelja. Najuspješniji je bio Marko Barač koji je s 4 pobjede osvojio 1. mjesto u kategoriji do 30 kilograma. Dvije bronce su osvojile Lucija Maslać i Nika Napica. Još su nastupili David Obuljen, Roko Malobabić i Matej Butigan.