Gošk upisao petu pobjedu u sezoni

NK Gošk Dubrovnik upisao je treću pobjedu ove sezone u utakmici protiv GOŠK Kaštela.

Oba pogotka postignuta su pred kraj prvog poluvremena. Najprije je u 37. minuti Maro Vatović bio najviši u skoku nakon kornera te poslao loptu u mrežu za 1:0. Samo šest minuta kasnije Petar Kačić postiže svoj prvi pogodak u dresu Goška. Sa 16 godina i 11 mjeseci postaje drugi najmlađi strijelac Kluba od fuzije 2016. godine te tek drugi koji je postigao pogodak kao maloljetnik. Ove sezone već je postao i treći najmlađi igrač koji je zaigrao u dresu Kluba.

-Prijetili su naši i u drugom dijelu, ali rezultat se do kraja nije mijenjao. Pred kraj utakmice zbog povećane nervoze s obje strane vidjeli smo i po jedan karton kod obje ekipe. Našoj ekipi, svim igračima i stručnom stožeru čestitamo na zasluženoj pobjedi – navode iz kluba.