Gošk Dubrovnik svladao Neretvanac golovima Smrdelja i Horvata

U susretu 22. kola 3. HNL jug, NK Gošk Dubrovnik 1919 pobijedio je u subotu na domaćem terenu Neretvanac. Tako je nogometna ekipa iz Opuzena doživjela prvi poraz nakon 160 dana.

-Nakon niza nesretno prosutih bodova i ispuštenih pobjeda u posljednjim minutama, napokon smo izdržali i upisali sva tri boda. Uraganskim početkom naša ekipa došla je do vodstva već u 12. minuti preko Smrdelja nakon precizne asistencije Horvata, a šest minuta kasnije još jednom Horvat ‘snajperski’ pogađa, ovaj put u mrežu, i rezultat je 2:0. Do kraja poluvremena uspio je Neretvanac smanjiti golom Bubala. U drugom dijelu nismo vidjeli niti jedan pogodak pa je tako naša momčad napokon mogla proslaviti zasluženu pobjedu. Ovim putem čestitamo cijeloj ekipi i stručnom stožeru na čelu s trenerom Kacićem – istaknuli su iz dubrovačkog kluba.

Ekipa Goška u idućem kolu gostuje kod NK Hrvace. Susret se igra u srijedu.