FOTO/VIDEO Kamen mali i Penatur finalisti, (ne)vrijeme odgađa završnicu

Kamen mali i Penatur finalisti su ovogodišnje Divlje lige, dok su Kokoti i Palace u borbi za treće mjesto.

U prvoj polufinalnoj utakmici Kokoti su poveli s 2:0, vodili u trećoj s 4:3, no Kamen mali je izjednačio pogotkom Nikše Vragolova 52 sekunde prije kraja treće četvrtine, a pogotkom Mija Vojnića dvije minute i 22 sekunde stigao do finala.

U drugom polufinalnom susretu Palace je poveo s 1:0 nakon 16 sekundi igre, Pilari su nanizali četiri pogotka (vodstvo 4:1), a potom je Palace stigao do pogotka zaostatka (4:3). Penatur je vodio s 5:3, 6:4, 7:5 i 8:6. Palace je tri puta bio na minus jedan (5:4, 6:5 i 7:6), realizirao je prvog igrača više, a potom se promašo…

Inače, Kamen mali prvak je 2013. godine, a Penatur  2010. godine.

Zbog loše vremenske prognoze za vikend završnica se neće igrati u Portu u nedjelju, 16. kolovoza, a prvi slobodan termin je srijeda, 19. kolovoza. Sve bi se trebalo znati već sutra.

PRVI DAN ‘SWIM WARSA’ Šest medalja za Plivački klub Jug!