[FOTOGALERIJA] Square i Dinamo podijelili bodove

Square i Futsal Dinamo podijelili su bodove u susretu desetog kola 1. HMNL. Utakmica u Gospinom polju pred 800 gledatelja završila je rezultatom 2:2. Za Square su golove postigli Teo Turk i Mirko Hrkać.

Ishod je to identičan onom na otvaranju sezone kada su također ovi suparnici podijelili bodove. Večeras je Square bio bolji u prvom poluvremenu, te je na odmor otišao s minimalnom prednošću (2:1). U nastavku vrlo brzo gosti dolaze do izjednačenja, te su na koncu bili i bliže pobjedi, no na koncu je ostalo 2:2, rezultat koji je postignut još u ranoj fazi nastavka, prenosi CroFutsal.

-Hvala svim navijačima na dolasku – napisali su iz kluba.

SQUARE: Zoran Primić, Antonio Noković, Matej Perović, Luka Tešija, Denis Totošković, Hrvoje Cvjetković, Maro Đuraš, Haron Džanković, Gordan Duvančić, Mirko Hrkać, Teo Turk, Mateo Kljunak, Dario Marinović, Niko Zrilić, trener: Antun Bačić

FUTSAL DINAMO: Ante Piplica, Kiko Dragaš Selaković, Luka Perić, Kristijan Postružin, Antonio Konsuo, Kristian Čekol, Zvonimir Šućur, Tihomir Novak, Danijel Dekanić, Neven Zonjić, Filip Novak, Ivan Pavlić, trener: Matija Đulvat

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!