FOTOGALERIJA / BRAVO, SENIORI! Uvjerljiva pobjeda košarkaša Dubrovnika

Uspješni su bili seniori KK Dubrovnik na startu drugog dijela natjecanja u A-2 ligi jug. U 8. kolu očekivana pobjeda protiv Adriatica 104:64 (22:25, 30:5, 23:10, 29:24).

Držali su se gosti iz Splita u rezultatskom priključku do sredine druge četvrtine, ali uslijedilo je razdoblje odlične igre dubrovačkih košarkaša i do poluvremena je već bilo +22 (52:30).

Najefikasniji je bio mladi Filip Vujičić s 22 poena, još su dvocifreni bili Stipe Režić (18), Josip Boban (17) i kapetan Božo Katić (16), a još su igrali Šeparović (9), Petrović, Šojka (2), Mastapić (7), Vodpija (5), Ajduković i Kušt (8) pod vodstvom trenera Željka Vreće.

Ovo je sedma pobjeda košarkaša Dubrovnika koji imaju i jedan gostujući poraz u Zadru od Sonik Puntamike. U 9. kolu gostuju protiv Sukošana.