[FOTO] Slaven Belupo preko GOŠKA osigurao četvrtinu finala Hrvatskog kupa

Nogometni prvoligaš Slaven Belupo ovog je utorka na lapadskom stadionu osigurao plasman u četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa. Pobijedili su domaćine, NK GOŠK Dubrovnik 1919 s 1:4.
Inače, Slaven Belupo u vodstvo je došao već u prvoj minuti susreta pogotkom Miroslava Iličića. Za izjednačenje u posljednjim minutama prvog poluvremena gol zabija Luka Matić nakon odličnog ubačaja Anela Topuzovića. No, u 62. minuti pogotkom Torlesa Knolla gosti dolaze do vodstva 1:2 vodstva. Za 1:3 pogodak je u 80. minuti susreta postigao Gonzalo Julian Gamarra Leyton, a za konačnih 1:4 u 88. minuti zgoditak postiže Kim Hyun-woo.
-Cijeloj ekipi čestitamo na hrabroj predstavi i sad se okrećemo ligaškim obavezama! Također, čestitamo gostima na pobjedi i želimo puno sreće u nastavku sezone – poručili su iz Goška.

TURNIR TENIS KLUBA DUBROVNIK Deranja, Smokvina i Vušić najuspješnije!