FOTO ‘PITURI’ DOPRVACI Velik pljesak za hrabrost i igru

FOTO 'PITURI' DOPRVACI Velik pljesak za hrabrost i igru

Stolnotenisači varaždinskog StaRR-a opravdali su ulogu favorita ove sezone te potpuno zasluženo podligli pokal za najbolju momčad ove sezone u HEP Super ligi.

U majstorici koja je odigrana u maloj dvorani Gospino polje pred bučnim i fanatičnim navijačima, Libertas Marinkolor je zaslužio veliki pljesak za hrabrost i igru prikazanu tijekom sva tri meča finala dok je StaRR predvođen Kinezima (Jia Zeng i Tan Ruiwu) opravdao ulogu najjače momčadi ovogodišnjeg natjecanja.

U majstorici Kinezi odrađuju posao bez većih poteškoća (oba po 3:0) protiv Ivana odnosno Nevena Juzbašića. U trećem meču Ronald Ređep povećava na ukupnih 3-0 nakon što je izgubio prvi set te potom okrenuo rezultat na 1:3.

Susret parova ponudio je ono za što su svi navijači pohrlili u Gospino polje. Čak šet setova, ali i ono što je najvažnije – pobjeda Tomislava Japeca i Ivana Juzbašića u petom setu 13:11 za smanjenje ukupnog rezultata na 3:1 i erupciju oduševljenja ‘najvatrenijih’ domaćih navijača!

Peti meč odlično otvara Ivan Juzbašić protiv Jia Zenga rezultatom 11:7. Iako je Juzbašić imao veliku priliku za 2:0, Kinez Zeng vraća se u igrU te s tri uzastopna seta slavi rezulatom 3:1 za ukupnih 4:1 i naslov prvaka za StaRR!

Libertas Marinkolor je do srebra stigao u sastavu Tomislav Japec, Neven Juzbašić, Ivan Juzbašić i Marko Venier pod trenerskom palicom Joška Martinovića i Marka Habijaneca dok je StaRR do naslova prvaka osigurao u sastavu Ronald Ređep, Nikola Horvat, Jia Zeng i Tan Ruiwu pod vodstvom trenera Matijasa Landfrieda.