FOTO Jug na krilima Boškovića slavio protiv Mornara

jug mornar01

Jug je na krilima Miha Boškovića izborio prvu pobjedu u doigravanju za treće mjesto u Prvenstvu Hrvatske.

Zabio je Bošković šest pogodaka, bio najraspoloženiji pojedinac u sastavu domaćina kojeg je na klupi vodio Mile Smodlaka (Bobić je odradio utakmicu kazne zbog crvenog kartona u Zagrebu).

Splićani su bili ‘tu negdje’ do poluvremena (6:5 za Jug), ali su u nastavku Jugaši pokazali bolju igru i zasluženo slavili. Uzvratni susret igra se u subotu, 10. svibnja u Splitu.

Doigravanje za plasman za 3. mjesto – 1. utakmica
VK Jug CO – VK Mornar BS 13:6

Gradski bazen Jug; Gledatelja: 150; Suci: Štampalija (Šib) i Tomić (Zag); Opunomoćenik: Baica (Šib)
VK Jug CO: Bijač (11 obrana), Vranješ, Bošković (6), Janović (2), Šutalo, Benić, Marković (2), Bušlje, Visković (1), Dobud, Marelja (1), Macan, Nižić, Fatović (1); Trener: Mile Smodlaka; Pomoćni trener: Ognjen Kržić
VK Mornar BS: Anić (7 obrana), Čagalj, Marinić Kragić (1), Ćorušić (2), Ćalić, Lušić, Letica, Đogaš (1), Stipić (1), Vrdoljak, Butić, Dužević (1), Bujas, Zović; Trener: Zdeslav Vrdoljak; Pomoćni trener: Ozren Mihaljević

Peterci: Jug 1/1, Mornar -/-
Igrač više: Jug 6/8, Mornar 3/5
Po četvrtinama: 4:2, 2:3, 3:0, 4:1