[FOTO] IPAK NIŠTA OD FINALA Square izgubio od Pule, ali igrali su svim srcem za Doris

Malonogometaši Squarea upisali su poraz u drugoj polufinalnoj utakmici 1. HMNL protiv Futsal Pule s rezultatom 4:3. Pula je tako prošla u finale 1. HMNL. Prvi zgoditak za Square postigao je Gordan Duvančić u trećoj minuti susreta, međutim, već je u sljedećoj minuti Puležanin Dean Moravac izjednačio za 1:1. Žarko Luketin je povisio rezultat na 2:1 za Pulu, a David Mataja je postigao i treći gol za ovu momčad. Tri minute do kraja utakmice Mirko Hrkač podigao je rezultat Squarea na 4:2, a 50-ak sekundi do kraja ‘pao’ je i treći gol koji je postigao Gordan Duvančić. Pokušao je Duvančić i zadnje tri sekunde postići zgoditak, ali lopta je pošla mimo gola te je Pula ipak prošla u povijesno finale.

Ova se utakmica, podsjetimo, igrala za Dubrovkinju Doris Bender koja se već neko vrijeme nalazi na liječenju u Zagrebu.

-Naša vjerna navijačica, hrabra sugrađanka Doris Bender već 7 mjeseci boravi u Zagrebu na liječenju. Uvijek je bila sportašica, a onda je prije dvije godine došla na kapacitet pluća od samo 30 posto, a uz to ima još 15 dijagnoza. Jedini je slučaj u Hrvatskoj i unatoč svim terapijama u Hrvatskoj ništa nije pomoglo pa joj slijede operacije u Sloveniji koje iziskuju novac. Doris je naša kraljica hrabrog srca kojoj treba naša pomoć – poručili su iz Squarea ususret utakmici, a i Doris se javila njima video porukom u kojoj je istaknula kako ne može biti s njima na tribinama, ali da ne sumnjam da će dvorana biti ispunjena do posljednjeg mjesta.

Tko može i želi pomoći Doris, ovo je njen račun: HR5824070003203872731.

ŠVICARCI, PORTUGALCI, AUSTRIJANCI, HRVATI… Interes za Arenu Lapad iznenadio gradonačelnika!