FESTA U SOLINU Rukometaši kući s punim plijenom

RKHM Dubrovnik pobijedio je u Solinu istoimenog domaćina s 28:21 (13:9) u 15. kolu južne skupine 1. B Hrvatske rukometne lige te svoj niz bez poraza produžio na osam utakmica.

Do 15. minute prvog poluvremena igrala se egal utakmica, ali je gost potom uspio pobjeći na 12:7. Do kraja poluvremena domaćin je smanjio prednost, ali je Dubrovnik u nastavku odigrao još žustrije. Već nakon pet minuta u drugom dijelu semafor je pokazao 16:9 za momčad Ante Lagatora…

Prvi strijelac dubrovačkog sastava bio je Srna sa 6 pogodaka, Bevanda i Dabelić dodali su po 4, Dobrić, Avdić i Bušlje zabili su po 3, Cikatić 2, a Brnin, Radić i Putica po jedan.

U 16. kolu RKHM Dubrovnik će u Gospinom polju 17. ožujka dočekati kaštelansku Ribolu.