Ekipa Pitura pobjednici su osmog kola Prve lige 44. Prvenstva Dubrovnika

Zaostala utakmica 6. kola 44. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2021/22 Prve lige između ekipa Dr Čolić i The Dream Team odigrana je ovaj tjedan pri čemu je ekipa Dr Čolić pobijedila ekipu The Dream Team rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Ivica Petković (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Filip Mikulić i Dario Petković donijeli su isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Filip Mikulić i Dario Petković. Ekipa The Dream Team igrala je s dva igrača, pri čemu su utakmice trećeg igrača pisane pobjedničkoj ekipi bez igranja.

U 8. kolu 44. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2021/22 Prve lige postignuti su sljedeći rezultati:

Utakmica između ekipa Aragosa travel i Tropic Thunder odgođena je zbog poslovne spriječenosti nekoliko članova obje ekipe i odigrat će se sljedeći tjedan s 9. kolom.

Ekipa Dr Čolić pobijedila je ekipu Orlando rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Siniša Desnica donio je dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok su Dario i Ivica Petković ostvarili svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Filip Mikulić i Dario Petković. Ekipa Orlando igrala je s dva igrača, pri čemu su utakmice trećeg igrača pisane pobjedničkoj ekipi bez igranja.

Ekipa Marinkolor pobijedila ekipu The Dream Team rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Marko Šarić (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Barbara Vlahović i Marko Venier donijeli su isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier. Ekipa The Dream Team igrala je s dva igrača, pri čemu su utakmice trećeg igrača pisane pobjedničkoj ekipi bez igranja.

Ekipa Soul caffe pobijedila je ekipu Šampinjoni Konavle rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Ivo Šarić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta ostvario je Vedran Đurđević dok je Jurica Prpić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Ombla pobijedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Darko Božić, Dario Marić i Maro Šimunović ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović. U poraženoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu ostvario je Šimun Lukačević.

Nakon 8. kola na prvom mjestu nalazi se ekipa Marinkolor s osvojenih 14 bodova, druga je ekipa Dr Čolić s osvojenih 14 bodova i treća ekipa Soul caffe s osvojenih 14 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 8. kola su Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle), Filip Mikulić (Dr Čolić) i Marko Venier (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 8. kola su Filip Mikulić / Dario Petković (Dr Čolić), Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor) i Pepo Deranja / Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).