DVA ‘DU TALENTA’ NA PRESTIŽNOM TURNIR U MEDULINU Mihaljević i Vulinović zaigrali s Hajdukom i osvojili prvo mjesto

DVA 'DU TALENTA' NA PRESTIŽNOM TURNIR U MEDULINU Mihaljević i Vulinović zaigrali s Hajdukom i osvojili prvo mjesto

Dva mala nogometaša Škole nogometa DU Talent Josip Mihaljević kao igrač i Leo Vulinović kao vratar imali su priliku zaigrati s ekipom Hajduka na međunarodnom nogometnom turniru u Medulinu te su s njima i osvojili sjajno prvo mjesto u kategoriji U 8! Riječ je o jednom od najprestižnijih turnira u Hrvatskoj, a dječaci su poziv dobili nakon što su iz ‘Hajdukovci’ zapazili na turnirima na kojima su do sada igrali za svoju ekipu. S njima je išao i osnivač te trener Škole nogometa DU Talent Hrvoje Šimunović koji je na ovome turniru bio pomoćni trener ekipi Hajduka. U polufinalu maleni su Dubrovčani s Hajdukom pobijedili Dinamo, a u finalu pobijedili su i Lokomotivu. Konkurencija je bila velika. Na ovom turniru koji se održavao od 28. travnja do 1. svibnja sudjelovalo je 49 klubova i 164 ekipe.