Aktualno

DUBROVNIK KUP Sad znamo svih osam najboljih!

Drugog dana osmine finala turnira na male bare ‘Dubrovnik Kup’, koji se održava na igralištu OŠ Ivana Gundulića, saznali smo imena još četiri sudionika četvrtfinala.

U prvom meču dana Teća United je s 5:4 izbacila Fast food Rivu Slano. Teća je već na poluvremenu imala prednost 3:0 (Oreč, Perović i Tomičić), potom su Slanjani smanjili na 3:1 (Glavinić), ali i primili četvrti pogodak (drugi gol Tomičića). Potom su se trgnuli te uspjeli zaredati tri pogotka u mreži Teće (zabijali su Glavinić te dvaput Milić) za 4:4, ali je na kraju ipak slavila Teća nakon autogola Slanjana.

Autoprijevoz iskop Bešo je s 2:1 bio bolji od ekipe Jet ski rent Dubrovnik MDS, premda su Jetskijevci imali prednost 1:0 na poluvremenu (Haron Džanković). Ipak, u drugom dijelu precizni su bili Tin Vidak te Robert Redžepaj.

U susretu Caffe bara Antika i Acunje na kraju su odlučivali penali. Nakon 3:3 u ‘regularnom’ dijelu meča bolja je s 1:0 bila Acunja, koja će u četvrtfinalu na megdan branitelju naslova Konobu Maestral Ston. Penali su bili presudni i na meču Centrala interijeri – Atalanta Bergamo. U ‘regularnom’ dijelu meča nije bilo pogodaka, a na penale je s 2:1 ipak bolja bila Atalanta Bergamo.

Četvrtak je slobodan dan, a u petak 14. srpnja igraju se mečevi četvrtfinala. Polufinale je na rasporedu u nedjelju 16. srpnja, a finale u ponedjeljak 17. srpnja.

Rezultati 2. dana osmine finala
Fast food Riva Slano – Teća united 4:5
Autoprijevoz iskop Bešo – Jet ski rent Dubrovnik MDS 2:1
Caffe bar Antika – Acunja 3:3 (0:1)
Centrala interijeri – Atalanta Bergamo 0:0 (1:2)

16.07.2017. Nedjelja – polufinala
21:00 pobjednik Teća united/Caffe bar Puls – pobjednik Acunja/Konoba Maestral Ston
22:00 pobjednik Atalanta Bergamo/Celtic bar Belfast – pobjednik Autoprijevoz Bešo/Šulemu na zarubu