Sport

DUBROVNIK KUP Pukla ‘petarda’ na Buyrumplatzu!

dubrovnik kup 2017

Petog dana turnira na male barice ‘Dubrovnik Kup 2017.’ na terenu OŠ Ivana Gundulića vidjeli smo novih pet uzbudljivih mečeva.

Dan su pobjedom otvorili Brkati slonovi, koji su golom Antuna Bačića s 1:0 prošli Milenium. Iako je Copacabana imala vodstvo 2:0 protiv Stipu ga nime, semafor je na kraju pokazao 2:2, a Stipu ga nime je na kraju odnio sve bodove nakon penala (3:2).

Caffe bar Mirakul je s dva pogotka Pera Vuličevića slavio protiv Stanice Gruž, dok je Centrala interijeri na krilima dvostrukih strijelaca Vlaha Grbešića i Hasana Kacića razbio Totalni Promašaj 5:0. Celtic bar Belfast dvaput je vodio protiv Grge, ali je na kraju bilo 2:2. Belfast je ipak bodove odnio na penale 7:6.

Večeras od 19.20 sati vidjet ćemo pet novih susreta 2. kola.

Rezultati 6. dana:
Milenium – Brkati slonovi 0:1 (0:1)
Milenium: Kristijan Čižek, Antonio Tomić, Vicko Mantalica, Toni Vukojević, Ivan Andreuzzi, Josip Andreuzzi, Mateo Konsuo
Brkati slonovi: Antun Bačić, Oliver Milošević, Antonio Pijević, Dario Marinović, Daniel Bokić, Vlado Đurović, Matej Gaće, Rade Ljubišić, Josip Ćavar
Strijelci: 0:1 Antun Bačić

Stipu ga nime – Copacabana 2:2 (0:1) – penali 3:2
Stipu ga nime: Luka Mladin, Leo Levanat, Denis Čustović, Đivo Kresić, Đivo Hendić, Marko Barišić, Dominik Kružević, Antonio Machiedo, Maroje Celić
Copacabana: Denis Škaljić, Dino Škaljić, Ante Marinović, Mirel Stražičić, Maroje Roko, Alen Škaljić, Andro Žmirić
Strijelci: 0:1 Maroje Roko; 0:2 Ante Marinović; 1:2 Luka Mladin; 2:2 Antonio Machiedo
Žuti karton: Dominik Kružević (Stipu ga nime)

Stanica Gruž – Caffe bar Mirakul 0:2 (0:1)
Stanica Gruž: Adriano Tomaš, Stjepo Roko, Antonio Prižmić, Davor Prkačin, Toni Bilić, Ivan Đerek, Zvonimir Čikato, Tomislav Šoletić
Caffe bar Mirakul: Ante Kovačić, Dado Kristić, Toni Kokanović, Mislav Glavinić, Joško Vuličević, Pero Vuličević
Strijelci: 0:1 Pero Vuličević; 0:2 Pero Vuličević

Centrala interijeri – Totalni promašaj 5:0 (3:0)
Centrala interijeri: Hasan Kacić, Joško Atijas, John Daničić, Mirko Obradović, Ante Daničić, Vlaho Grbešić, Denis Hasanović, Jasmin Hasanović
Totalni promašaj: Milan Mikulić, Pero Muhoberac , Jure Tolić, Jasmin Salihović, Marko Grgurević, Gabrijel Curić, Šime Matković, Mladen Nikolić
Strijelci: 1:0 Vlaho Grbešić; 2:0 Ante Daničić; 3:0 Vlaho Grbešić; 4:0 Hasan Kacić; 5:0 Hasan Kacić

Celtic bar Belfast – Grga 2:2 (1:0) – penali 7:6
Celtic bar Belfast: Željan Bagović, Ivan Rezo, Mario Đamonja, Nikola Crnčević, Nermin Elezović, Ivica Konjuh
Grga: Marko Grgurević, Nikša Kordić, Josip Duje Brković , Dražen Karačić, Roberto Urban, Karlo Bonovil, Mate Mateljak, Matej Perić
Strijelci: 1:0 Mario Đamonja; 1:1 Dražen Karačić; 2:1 Ivan Rezo; 2:2 Josip Duje Brković

Raspored utakmica u 2. i 3. kolu:

21.06.2017. Srijeda – 2. kolo
19:00 Šteta para – Direct Booker
19:30 Pipl mast trast as – Mane Hastra
20:10 Acunja – Mr. Fresh
20:40 Dustra – Pizza shop
21:20 Trgovina Kuneji – La Luna
22:00 No name – Svi na svemu

22.06.2017. Četvrtak – 2. kolo
19:20 Restoran Dalmacija – Vidonje
20:00 Rekreativci – Autoprijevoz iskop Bešo
20:40 Dominium travel – Grga
21:20 Poliklinika Marin Med – Westfalen
22:00 Caffe bar Puls – Po litre pive

23.06.2017. Petak – 3. kolo
19:20 Dubrovnik racing – Lolek i Bolek
20:00 Kolorina – Caffe bar As
20:40 Centrala interijeri – Stanica Gruž
21:20 Crvena funjestra – Konoba Maestral Ston
22:00 Dustra – Šteta para

24.06.2017. Subota – 3. kolo
19:20 Šulemu na zarubu – Pipl mast trast as
20:00 Celtic bar Belfast – Milenium
20:40 Pizza shop – Evo nas opet
21:20Totalni promašaj – Fast food Riva Slano
22:00 Trgovina Kuneji – Feđa

25.06.2017. Nedjelja – 3. kolo
19:20 Šipčine – Kono
20:00 Feđa – Atalanta Bergamo
20:40 La Luna – Strava team
21:20 Acunja – No name
22:00 Stomatološka ordinacija Korda – Stipu ga nime

26.06.2017. Ponedjeljak – 3. kolo
19:20 Mr. Fresh – Jet ski rent Dubrovnik MDS
20:00 Caffe bar Puls – DuDuDu
20:40 Vidonje – Po litre pive
21:20 Poliklinika Marin Med – Rekreativci
22:00 Westfalen – Teča United

Pročitajte još

Daniel Dinat drugi na Austrian Openu! Približio se top 100 najboljih badmintonaša u svijetu!

Dulist

Mlađi pioniri NK GOŠK Dubrovnik 1919 najbolja momčad u županiji!

Dulist

JUDO KLUB ‘DUBROVNIK 1966’ Škaljić zlatna, Butijer srebrni, Hezonja i Bulić brončani

Dulist