Dubrovački gudački kvartet na pozornicama Ohrida i Skoplja

Dubrovački gudački kvartet nastupio je u Ohridu i Skoplju 21. i 22. lipnja gdje je gostovao na poziv glazbenog festivala ‘Skopsko ljeto’. Za ovu prigodu članovi kvarteta su bili: Slobodan Begić i Karmen Begić (violine), Iva Nodilo (violončelo) i Ante Blažević (orgulje) sa solistima iz Osijeka Anjom Papa Peranović (sopran) i Berislavom Jerkovićem (bariton). Na programu su bila djela Johana Sebastiana Bacha- Sakralne kantate broj 56, 57, 84, i 158.

Povezano

Dulist PROMO

Zagreb Classic 26 300x600 1
jlh banner