Dubrovački veterani su europski prvaci!

Dubrovački veterani su europski prvaci! U finalu Europskog vaterpolskog prvenstva za veterane u Ostiji, u blizini Rima, svladali su Spandau 04.
Pod vodstvom Gorana Turajlića naslov europskog prvaka osvojili su Maro Balić, Maro Bijač, Alen Bošković, Miho Klaić, Božo Koprivica, Božo Lujo, Željko Mage, Željko Margaretić, Deni Marinković, Antun Paskojević, Boško Perić i Maro Šušić.
Dubrovački veterani, koji su osnovani 1997. godine, u svojoj kolekciji medalja imaju četiri srebra i broncu s Europskih prvenstava. Također, čak četiri puta su bili svjetski prvaci, a jednom pobjednici Svjetskog kupa. Foto: Ilustracija

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale