DOPUSTILI SU IM SAMO JEDAN GOL Square ‘potopio’ Vrgorac u Gospinom polju

DOPUSTILI SU IM SAMO JEDAN GOL Square 'potopio' Vrgorac u Gospinom polju

Malonogometni klub Square pobijedio je ekipu HMNK Vrgorca u 17. kolu Prve hrvatske malonogometne lige rezultatom 6:1. Ekipe Squarea i Vrgorca ove su subote snage odmjerile bez gledatelja, a prema odluci Uprave kluba kako bi se poštovale mjere HZJZ-a. Za 1:0, a potom i za 2:0 zabio je Squareov Mirko Hrkać u 18 minuti, odnosno 32, Hrvoje Cvjetković dao je treći gol za Square u 33 minuti, a odmah mu se među strijelcima pridružio i Vrgorčev Ante Babić s prvim golom za svoj klub. Na 4:1 poveo je Maro Đuraš u 36 minuti, na 5:1 ponovno Hrvoje Cvjetković i Maro Đuraš na konačni rezultat 6:1 u 38 minuti.

Strijelci: 1:0 Hrkać 18′, 2:0 Hrkać 32′, 3:0 Cvjetković 33′, 3:1 Babić 33′, 4:1 Đuraš 36′, 5:1 Cvjetković 37′, 6:1 Đuraš 38′

Za Square su igrali – Turuk, Džanković, Cvjetković, Đuraš, Pele, Zrilić, Kuraja, Micevski, Konsuo, Nebergoj, Hrkać.

Za Vrgorac su nastupili – Raos, Babić, Jelavić, Martinac, Jurjević, Vukosav, Kraljević, Grbavac, Gašpar, Turić, Marinović, Govorko.

Suci: Josip Knezović (Split), Miloslav Šimac (Split)

Ekipa MNK Square ovu je pobjedu posvetila svome Baču, tj. tajniku Squarea Siniši Bačiću koji je iznenada preminuo protekle srijede u 60. godini života.

-Bačo, ovo je za tebe – poručili su iz Squarea.

Izvor: MNK Square