BRAVO! Patrik Karamatić dvostruki prvak Hrvatske

Patrik Karamatić dvostruki je prvak Hrvatske! Prvo ime Badmintoskog kluba Dubrovnik u subotu se u Čakovcu na Prvenstvu Hrvatske za kadete u juniore zlatnim medaljama okitio pojedinačno i u muškom paru s Patrikom Konjuhom. Također, u mješovitim je parovima postao viceprvak Hrvatske s Lučiom Galjer.

-Prvo ime našega kluba bio je Patrik Karamatić koji je igrao 3 finala i od toga 2 pobijedio – istaknuli su iz kluba. Inače, iz BK Dubrovnik je osvojio u kadetskoj konkurenciji do 15 godina čak 6 medalja.

-Od mogućih 5 finala, naši igrači su ušli u 4 – naveli su.

Galjer je, osim srebra u mješovitim parovima, osvojila brončanu medalju pojedinačno te još jednu srebrnu medalju u ženskim parovima s Karlom Vuletić.

Još jednu brončanu medalju osvojili su Patrik Konjuh i Karla Vuletić u mješovitim parovima.

Marko Janičić nastupio je u juniorskoj konkurenciji te upisao poraz na startu.

-Ovo je za Marka starija konkurencija i svoju priliku će imati već idući vikend kada će igrati svoju kategoriju do 17 godina – govore iz kluba.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!