8. KOLO TREĆE HNL – JUG Jadran ‘pokupio’ sva tri boda

8. KOLO TREĆE HNL - JUG Jadran 'pokupio' sva tri boda

Nogometaši NK GOŠK Dubrovnika 1919 poraženi su u utakmici osmog kola Treće HNL – Jug koja se ove subote odigrala na lapadskom igralištu. Nogometaši NK Jadran LP su rezultatom 1:2 utržili sva tri boda.
U 27. minuti nakon jednog prekida Raič je ostao sam u kaznenom prostoru domaćih te je pogodio za 0:1. Šezdesetak sekundi kasnije Baldo Cicijelj izborio je slobodni udarac na polovici Jadrana, Marko Farić ubacio je loptu u kazneni prostor, a sam je ostao Anel Topuzović i poravnao rezultat na 1:1.
Pobjednički pogodak djelo je Marka Musulina u 87. minuti. S nekoliko metara naciljao je glavnom u mrežu Dubrovčana.
U idućem kolu NK GOŠK Dubrovnik 19191 gostuje kod kliškog Uskoka, a utakmica je na rasporedu u subotu od 15:30 sati.