ZAUSTAVLJEN NIZ Preokret Novog Vremena i treći poraz Squarea ove sezone

Zaustavljen je niz MNK Square. Nakon uspjeha protiv Dinama te potom dva remija (Universitas i Šibenik) momčad Squarea upisala je poraz. Treći ovosezonski, Square je doživio na gostovanju kod Novog Vremena, u Makarskoj rezultatom 2:1. Sve je počelo odlično; Maro Đuraš pogodio je za 0:1 već u 3. minuti, međutim, domaćin, do 7. minute postiže dva pogotka (2:1)!

U nastavku utakmice nešto smirenija igra kod obje momčadi, imali su domaćini dva zicera, no u konačnici su bili neprecizni. U posljednje četiri minute trener Antun Bačić uveo je igrača vratara, međutim, iako je bilo par šansi, rezultat je nažalost ostao nepromijenjen.

U idućem kolu Square je gost zagrebačkog Alumnusa.

Izvor: MNK Square

BRONCA STIŽE U GOSPINO POLJE Squareu treće mjesto u Super kupu!