VELIKO SLAVLJE! Mlađi juniori Juga osvojili Kup, Šušić najbolji igrač!

jug ao juniori hvs

Jug Adriatic osiguranje slavi novi trofej u klupskim vitrinama. Ovog puta su pokal donijeli mlađi juniori, igrači trenera Miha Bobića koji su trijumfalno, s pet pobjeda u pet utakmica okončali nacionalni kup.
Završni turnir odigran je ovog tjedna u Zadru, a u nedjeljnom finalu su mladi Jugaši svladali splitski Mornar.

Susret u svakom pogledu dostojan finala jer su se sastale jedine dvije momčadi bez poraza do završne utakmice. U izjednačenom susretu u kojem su se momčadi izmjenjivale u vodstvu, mornarevci su u drugoj četvrtini poveli 4:2 i 5:3, ali su Jugaši dostigli zaostatak, te je na polovici utakmice rezultat bio 5:5.

U nastavku se nastavila potpuno ravnopravna, izjednačena borba. Početkom posljednje četvrtine je Jug Adriatic osiguranje poveo s dva gola razlike (9:7), te više nisu ispuštali prednost. Točku na i postavio je Maroje Šušić, najbolji strijelac Dubrovčana koji je malo više od minutu do kraja postigao svoj četvrti pogodak na utakmici, za ukupnih, a pokazat će se i konačnih 10:8, piše HVS. Najbolji igrač ili osvajač trofeja za MVP je Jugov Maroje Šušić.

Dva naslova prvaka za Nenadića, popodne u finalu i Šurkovići!

[FOTO] ODRŽAN VATERPOLSKI KAMP ZA MLADE Fatović: ‘Ponekad zaboravim kako je lijepo raditi s mlađima’