U petak poslijepodne u Gružu su se dogodile dvije prometne nesreće, jedna brzo nakon druge. U obje nesreće sudjelovali su motociklisti.
Kod Vile Palme sudarili su se, oko 14 i 30 sati, automobil i motocikl te je motociklist prevezen u Opću bolnicu Dubrovnik. Osobi su ustanovljene lakše ozljede.
Lakše tjelesne ozljede zadobile su i dvije osobe koje su, samo nekoliko minuta nakon prvog sudara, pale s motocikla u Vukovarskoj ulici.

