TREĆA HNL-JUG Gošk upisao poraz u Pločama

NK Gošk-Dubrovnik 1919 izgubio je u utakmici dvadeset i sedmog kola Treće HNL-Jug od ekipe NK Jadrana-Luka Ploče rezultatom 2:0.

-Dvadeset i sedmo kolo Treće HNL – Jug odvelo nas je na gostovanje kod prvoplasiranog Jadrana u Ploče. Utakmica je odigrana po velikoj kiši, a s po jednim pogotkom u oba poluvremena bolji je bio domaći Jadran kojem treba čestitati zasluženu pobjedu. Imali smo i mi nekoliko prilika, ali je i Jadran još nekoliko puta zaprijetio te bi možda postigao i još koji pogodak da nije bilo odličnog Kristića. Posebno je atraktivna obrana bila u sudačkoj nadoknadi kad je obranio udarac domaćih s nekoliko metara. Posljednjih dvadeset minuta odigrao je i 18-godišnji Nikola Čepo kojem je to bio prvi službeni nastup u našem seniorskom dresu te mu ovim putem čestitamo i želimo uspješnu karijeru! Nas u idućem kolu očekuje domaća utakmica protiv makarskog Zmaja u kojoj ćemo tražiti važne bodove za priključak sredini ljestvice – istaknuli su iz NK Goška-Dubrovnik 1919.