SLAVLJE U OMIŠU ‘Smrznuli’ domaćina na -26!

SLAVLJE U OMIŠU 'Smrznuli' domaćina na -26!

U 11. kolu južne skupine A-2 HKL košarkaši KK Dubrovnika upisali su uvjerljivu gostujuću pobjedu protiv Omiš Čagalj Toursa.

Momčad trenera Željka Vreće slavila je s 97:71 (22:18, 34:19, 26:17, 15:17) protiv neugodnog domaćina, koji je u ovoj sezoni ‘skinuo skalp’ glavnim konkurentima dubrovačkog sastava Sonik Puntamici. Dubrovčani, pak, nisu dopustili da im se dogodi isti scenarij. Dapače, slomili su protivnika u drugoj četvrtini (na poluvremenu 56:37) te mirno utakmicu priveli kraju.

U strijelce se u Omišu upisalo sedam igrača. Najučinkovitiji je bio Šeparović s 21, Vodopija je zabio 20, Režić je dodao 15, Vujičić i Tešija po 12, Boban 9, a Katić 8 koševa. U sastavu su bili i Šojka, Glavinić, Mustapić i Kušt.

S omjerom 10-1 KK Dubrovnik drži prvo mjesto na ljestvici, a u 12. kolu će u Gospinom polju u nedjelju 11. ožujka u derbiju sezone dočekati Sonik Puntamiku, koja im je nanijela jedini dosadašnji poraz.