Sport

SLAVLJE SQUAREA U SLAVONIJI Bačić od tragičara do heroja!

square 24

MNK Square se s punim plijenom vraća s gostovanja u Osijeku!

Momčad Marinka Mavrovića je protiv uvijek neugodnih Slavonaca odigrala odličnu utakmicu, slavila s 2:1 te s nova tri boda ostala u gornjem dijelu ljestvice 1. HMNL.

Baš kao i u utorak protiv Potpićna, prvo ime Squarea bio je kapetan Cvjetković, strijelac prvog pogotka u 10. minuti.

Uslijedile su potom prilike na obje strane, Squareova vrata dobro je branio Alen Turuk. U 2. minuti nastavka Osječani su umalo poveli, ali je Duvančić spasio s gol linije.

U posljednjoj minuti utakmice Osijek Kelme uspijeva izjednačiti i to nakon što se lopta ‘odrebatila’ od Bačića pored Turuka u gol Squarea. Ipak, mladi Bačić potrudio se da od tragičara ipak bude heroj utakmice. Trideset sekundi prije kraja iskoristio je kontranapad za novo vodstvo Squarea.

U zadnjim sekundama Osijek igra i s igračem-vratarem, ali bez uspjeha. Square je tako upisao vrijednu pobjedu koja im donosi mirniji nastavak natjecanja.

Pročitajte još

(FOTO) DIVLJA LIGA Na Dančama sama elita!

Dulist

UZBUDLJIVA BORBA NA VELIKU RIBU Natjecale se posade iz 15 zemalja, pobjedu odnijela ekipa s Mljeta!

Dulist

DIVLJA LIGA 2025. Zanimljiv prvi dan: Elvis Fatović sudio u Zatonu, Hrvoje Benić vodio Lozicu

Dulist